Plasma Complex zabieg na lato_keymed

Hit wśród zabiegów na lato! Plasma Complex

Panuje przekonanie, że nie powinno się stosować zabiegów medycyny estetycznej latem. Wszystko za sprawą dużej ilości promieni słonecznych, które latem podrażniają naszą skórę i mogą powodować przebarwienia. W przypadku części zabiegów (np. laserowych) jest to prawda, jednak nie trzeba rezygnować z korzystania z oferty gabinetów medycyny estetycznej. Istnieją bowiem zabiegi, które latem są nawet wskazane! Poznaj hit wśród bezpiecznej, letniej pielęgnacji!

Plasma Complex bezpieczna dla skóry nawet LATEM !!!

Zabiegi z wykorzystaniem fibryny strukturalnej S-PRF i komórkowej I-PRF, to jedna z najbardziej bezpiecznych i skutecznych terapii przeciwstarzeniowej.

Nie ma działań ubocznych, nie zaszkodzi i nie uczuli, gdyż wykorzystuje zasoby własnego organizmu z krwi własnej pacjenta. Nawet przy wysokich temperaturach latem, przy prawidłowo wykonanym zabiegu nie ma ryzyka wystąpienia powikłań, problemów z gojeniem się, powstawaniem przebarwień, stanów zapalnych i podrażnień w miejscu wykonania zabiegu.

 

Jakich efektów możemy spodziewać się po zabiegu?

Terapia Plasma Complex to sposób na powstrzymanie procesów starzenia skóry – przywrócenie jej właściwego napięcia i gęstości czy wygładzenie zmarszczek. Lekarze zalecają ją także osobom regularnie poddającym się zabiegom laserowym lub z wykorzystaniem dermowypełniaczy. Są one dla naszej skóry niczym implanty, które co prawda zapewniają tymczasowy efekt, ale na dłuższą metę męczą ją i sprawiają, że traci blask oraz strukturę. Terapia z użyciem fibryny wypełnia zaś przestrzenie tkankowe w sposób organiczny, trwały i kompleksowy.

 

Na czym polega unikalność terapii komórkami macierzystymi?

Unikalność terapii komórkami macierzystymi polega na ich ogromnym potencjale regeneracyjnym . Mogą one odtworzyć każdą tkankę , której potrzebuje organizm w procesie regeneracji. Komórki macierzyste posiadają 3 charakterystyczne cechy: ulegają nieograniczonej liczbie podziałów, mają zdolność do różnicowania się w komórki innych tkanek oraz zdolność do samoodnawiania.

 

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Po zabiegu nie powinieneś korzystać z sauny, basenu, oraz powstrzymać się od zajęć fitness przez 7 dni po zabiegu.  Ważne jest, aby zachować czystość miejsc zabiegowych: zrezygnować z makijażu po zabiegu, nie tulić się do zwierząt, nie sprzątać brudnych pomieszczeń.

Chcesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach? Sprawdź adresy autoryzowanych klinik! [KLIK]

Ogłoszenie


 

Oświadczenie

 

Prezentowana na stronie plasmacomplex.pl oferta skierowana jest wyłącznie do osób wykonywujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych naszą ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

 

Przechodząc dalej oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione wymagania

This will close in 20 seconds