Jak odróżnić oryginalną terapię Plasma Complex od podróbki?

Z przykrością informujemy, że nieznana dotychczas na rynku firma wprowadziła na rynek produkt o identycznej nazwie co Plasma Complex firmy Keymed, tylko z dodanym słowem PREMIUM, podszywając się pod naszą markę.

Terapia Plasma Complex jest własnością intelektualną firmy Keymed i podlega ochronie prawnej. Opracowana i przebadana terapia, procedury zgodne z normami ISO to pewność produktu i bezpieczeństwo Państwa Pacjentów.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo podpowiadamy, jak odróżnić poszczególne terapie i gdzie szukać bezpiecznych gabinetów.Plasma Complex | naturalna biostymulacja komórkami macierzystymi

Jak rozpoznać oryginalną terapię?

Oprócz charakterystycznego miętowego pudełka, oryginalna terapia Plasma Complex™ posiada hologram, który gwarantuje, że zestaw jest  certyfikowany, przebadany i bezpieczny!

Masz wątpliwości czy zabieg jest wykonywany na oryginalnych zestawach? Zapytaj swojego lekarza o oryginalną terapię Plasma Complex.

Dlaczego warto postawić na Plasma Complex?

 Plasma Complex cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoje naturalne efekty bez zastosowania sztucznych wypełniaczy. Oryginalna terapia to gwarancja bezpieczeństwa i efektów potwierdzonych badaniami.

Efekt przebudowy tkanki skórnej potwierdzony wzrostem gęstości akustycznej obserwujemy już 1 miesiąc po drugim zabiegu, a więc w 3 miesiącu od rozpoczęcia terapii.

Jak znaleźć miejsce, które wykonuje oryginalny zabieg?

Na naszej stronie WWW znajdziesz pełną listę gabinetów, która wykonuje oryginalne zabiegi Plasma Complex. Kliniki, które znajdziesz na liście, posiadają przeszkolonych przez nas specjalistów. W autoryzowanych klinikach Plasma Complex możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach!

Adresy klinik znajdziesz tutaj