Efekty terapii terapii Plasma Complex

Masz alergie na zabiegi? Twoja skóra nie lubi nowych kosmetyków? Plasma Complex to zabieg dla Ciebie!

Terapia z wykorzystaniem własnych komórek macierzystych to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który jest w pełni zgodny z twoim organizmem. Bez ryzyka alergii. Poznaj zabieg stworzony z myślą o Tobie.

Jak działa zabieg Plasma Complex?

Plasma Complex cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoje naturalne efekty bez zastosowania sztucznych wypełniaczy. Terapia Plasma Complex jest w pełni bezpieczna – wykorzystuje synergię działania Twoich własnych komórek macierzystych oraz fibryny strukturalnej. Fibryna strukturalna, dzięki swoim właściwościom do tworzenia włóknika w procesie krzepnięcia, staje się przeszczepem tkankowym, którego efektem jest szereg procesów naprawczych, których celem jest odbudowa tkanek i przywrócenie im prawidłowych funkcji. To idealny sposób, aby odmłodzić swoją skórę bez ryzyka alergii!

Efekt przebudowy tkanki skórnej potwierdzony wzrostem gęstości akustycznej obserwujemy już 1 miesiąc po drugim zabiegu, a więc w 3 miesiącu od rozpoczęcia terapii.

„Wampirzy lifting” osoczem bogatopłytkowym czy terapia Plasma Complex?

Każdy z zabiegów bazuje na Twojej krwi, a tym samym jest bezpieczny. Czym kierować się w wyborze? Postaw na lepsze efekty!

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym nazywana „wampirzym liftingiem” to nic innego jak ostrzykiwanie miejsc zabiegowych  osoczem bogatopłytkowym.

Terapia Plasma Complex Orginal ™  to synergia działania DWÓCH fibryn: komórkowej i strukturalnej, która tworzy pełen program przebudowy twojej skóry.

Fibryna bogatopłytkowa podobnie jak osocze jest pozyskiwane z Twojej krwi, jednak fibryna DŁUŻEJ niż osocze uwalnia CZYNNIKI WZROSTU, dlatego działa przez dłuższy czas niż osocze i pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Bezpieczeństwo zabiegu Plasma Complex

Preparat wykorzystywany podczas zabiegu pozyskiwany jest z Twojej własnej krwi, dzięki czemu jest bezpieczny dla organizmu i nie wywołuje podrażnień skóry oraz reakcji alergicznych. Warto jednak pamiętać, że obok dobrego preparatu, należy znaleźć specjalistę, który zadba o Twoje bezpieczeństwo podczas zabiegu. Jak go znaleźć?

Na naszej stronie! W zakładce ZNAJDŹ KLINIKĘ [KLIK] znajdziesz certyfikowanych specjalistów z kraju i świata. Certyfikowany gabinet Plasma Complex to gwarancja, że zabieg wykonuje przeszkolony specjalista, ale również osoba, która ma prawo do wykonywania tego typu zabiegów. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Naturalna, autologiczna terapia PLASMA COMPLEX . Jedyna oryginalna i przebadana – terapia firmy Keymed.

 

 

 

Ogłoszenie


 

Oświadczenie

 

Prezentowana na stronie plasmacomplex.pl oferta skierowana jest wyłącznie do osób wykonywujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych naszą ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

 

Przechodząc dalej oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione wymagania

This will close in 20 seconds