Oryginalna Plasma Complex_Jak rozpoznać

Plasma Complex a podróbki dostępne na rynku. Dlaczego warto postawić na oryginalną terapię?

Z przykrością informujemy, że nieznana dotychczas na firma wprowadziła na rynek produkt, wykorzystując nazwę naszej terapii Plasma Complex. Terapia Plasma Complex™  jest własnością intelektualną firmy Keymed i podlega ochronie prawnej. Opracowana i przebadana terapia, procedury zgodne z normami ISO to pewność produktu i bezpieczeństwo Pacjentów.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo podpowiadamy, jak odróżnić poszczególne terapie i gdzie szukać bezpiecznych gabinetów.

Jak rozpoznać oryginalną terapię?

Oprócz charakterystycznego miętowego pudełka #grajwzielone, oryginalna terapia Plasma Complex™ posiada hologram, który gwarantuje, że zestaw jest certyfikowany, przebadany i bezpieczny! Masz wątpliwości czy zabieg jest wykonywany na oryginalnych zestawach? Zapytaj swojego lekarza o oryginalną terapię Plasma Complex™.

Dlaczego warto postawić na Plasma Complex™ ?

Plasma Complex cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoje naturalne efekty bez zastosowania sztucznych wypełniaczy. Oryginalna terapia to gwarancja bezpieczeństwa i efektów potwierdzonych badaniami. Efekt przebudowy tkanki skórnej potwierdzony wzrostem gęstości akustycznej obserwujemy już 1 miesiąc po drugim zabiegu, a więc w 3
miesiącu od rozpoczęcia terapii.

 

Jak znaleźć miejsce, które wykonuje oryginalny zabieg?

Na naszej stronie WWW znajdziesz pełną listę gabinetów, która wykonuje oryginalne zabiegi Plasma Complex. Kliniki, które znajdziesz na liście, posiadają przeszkolonych przez nas specjalistów. W autoryzowanych klinikach

Adresy klinik znajdziesz tutaj

Ogłoszenie


 

Oświadczenie

 

Prezentowana na stronie plasmacomplex.pl oferta skierowana jest wyłącznie do osób wykonywujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych naszą ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

 

Przechodząc dalej oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione wymagania

This will close in 20 seconds