Keymed_Autorska terapia Pasma Complex

Terapia Plasma Complex. Odkryj swoje wewnętrzne źródło piękna!

Coraz bardziej wymyślne zabiegi, opracowywane w laboratoriach formuły i substancje – wszystko po to, by zapewnić skórze jędrność i witalność. A przecież sekret wiecznej młodości i piękna nosimy ukryty w nas samych! Trzeba tylko wiedzieć, jak go wydobyć. Poznajcie terapię Plasma Complex.

Nasze ciała mają niewiarygodną zdolność do regeneracji, której nie dorówna żadna sztucznie stworzona formuła. Skóra goi się przecież sama – zastanawiałaś się kiedyś, jak to się dzieje? Wszystko za sprawą płytek krwi i komórek macierzystych, potrafiących dzielić się w nieskończoność i różnicować w inne rodzaje komórek, a także samoodnawiać. Dzięki temu są one kluczowymi elementami naturalnych procesów odbudowy tkanek. Obecnie zaś, dzięki postępom medycyny, ich pobranie z naszej własnej krwi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Terapia Plasma Complex to nic innego, jak zaprzęgnięcie ich do pracy nad świeżym i młodzieńczym wyglądem twojej skóry.

Tajemniczym eliksirem jest w tym przypadku fibryna bogatopłytkowa. Nazwa brzmi skomplikowanie, ale jej pozyskanie jest banalnie proste – nosisz ją przecież w sobie! Wystarczy bezbolesne i błyskawiczne pobranie krwi, a następnie jej odwirowanie i wyizolowanie z niej cennego materiału. Wykonujący zabieg lekarz ostrzykuje nim następnie miejsca, gdzie skóra jest zwiotczała, wysuszona lub pomarszczona. Mogą to być okolice oczu, łuk jarzmowy, policzki, szyja czy dekolt – w każdym z nich terapia Plasma Complex sprawdzi się idealnie. W pierwszym etapie podaje się tzw. fibrynę strukturalną (S-PRF) – będzie ona tymczasowym stelażem dla odbudowywanej tkanki. Ta powstanie dzięki podaniu fibryny komórkowej (I-PRF). Stymuluje ona namnażanie się komórek naskórka i fibroblastów, syntezę nadającego elastyczność kolagenu, a także tworzenie się nowych naczyń krwionośnych, dzięki którym twoja skóra będzie odpowiednio dotleniona i odżywiona. Pobudzone do regeneracji tkanki samoistnie odzyskują prawidłową strukturę, a co za tym idzie – świeży, młodzieńczy wygląd.

Terapia Plasma Complex to sposób na powstrzymanie procesów starzenia skóry – przywrócenie jej właściwego napięcia i gęstości czy wygładzenie zmarszczek. Lekarze zalecają ją także osobom regularnie poddającym się zabiegom laserowym lub z wykorzystaniem dermowypełniaczy. Są one dla naszej skóry niczym implanty, które co prawda zapewniają tymczasowy efekt, ale na dłuższą metę męczą ją i sprawiają, że traci blask oraz strukturę. Terapia z użyciem fibryny wypełnia zaś przestrzenie tkankowe w sposób organiczny, trwały i kompleksowy.

Procedura trwa niespełna godzinę, możesz się jej więc poddać nawet w przerwie na lunch – twoja skóra na pewno doceni taki odżywczy koktajl! Pierwsze efekty dostrzeżesz bezpośrednio po zabiegu, ale zalecane jest wykonanie go trzy razy, z zachowaniem mniej więcej czterotygodniowych odstępów. Cała terapia potrwa więc kilka miesięcy. Długo? Plasma Complex bazuje na pobudzeniu naturalnych zdolności regeneracyjnych twojego organizmu, a prawdziwe gojenie wymaga czasu. „Plasterek” w postaci dermowypełniacza da się oczywiście nakleić znacznie szybciej – ale czy nie lepiej pomóc skórze zalśnić na nowo własnym, wewnętrznym blaskiem?

Znajdź autoryzowaną klinikę, w której wykonasz bezpiecznie zabieg: plasmacomplex.pl/znajdz-klinike/

 

Źródło: https://zwierciadlo.pl/moda-i-uroda/terapia-plasma-complex-odkryj-swoje-wewnetrzne-zrodlo-piekna?fbclid=IwAR2_y-qIyx7fLsvUIXMTfoYYMyEeMBaJIAU7rZeqNKk3Z8uhoZQLsamYiIg

Ogłoszenie


 

Oświadczenie

 

Prezentowana na stronie plasmacomplex.pl oferta skierowana jest wyłącznie do osób wykonywujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych naszą ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

 

Przechodząc dalej oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione wymagania

This will close in 20 seconds