Plasma Complex - Najlepsza regeneracja skóry po lecie_Keymed

Plasma Complex – Najlepsza regeneracja skóry po lecie

Ulga dla skóry po wakacjach!

Słońce, plaża… na samą myśl wracamy do przyjemnych wspomnień z urlopowych wypraw!
Warto jednak zdawać sobie sprawę, że wakacyjne przyjemności nie wpływają korzystnie na Twoją skórę. Teraz, gdy słońca już coraz mniej, a wakacje stają się powoli wspomnieniem, czas pomyśleć o regeneracji naszej skóry!

W jaki sposób zregenerować skórę po wakacjach? Zapraszamy do lektury!

Czas na odbudowę!

PLASMA COMPLEX firmy Keymed jest terapią bezpieczną, autologiczną, w której wykorzystujemy synergię działania własnych komórek macierzystych oraz fibryny strukturalnej. Fibryna strukturalna, dzięki swoim właściwościom do tworzenia włóknika w procesie krzepnięcia, staje się przeszczepem tkankowym. Uruchamiamy szereg procesów naprawczych, czego efektem jest odbudowa tkanek i przywrócenie im  prawidłowych funkcji.

Jedna terapia – długotrwały efekt!

Czynniki wzrostu zawarte w zabiegu Plasma Complex skutecznie pobudzają komórki skóry do regeneracji, wspierając efekty laseroterapii!

Komórki macierzyste dzięki swojej plastyczności, zdolności do samoodnawiania i różnicowania się w inne wyspecjalizowane komórki umożliwiły stworzenie medycyny regeneracyjnej. Po połączeniu procedur zabiegowych możemy spodziewać się wzrostu napięcia skóry, lepszej sprężystości, odczucia wypełnienia. Zabieg przywraca skórze lepszą gęstość, prawidłowe odżywienie i ukrwienie skóry. Wypełniają się ubytki tkankowe w skórze, spłycają się zmarszczki, blizny, np. po trądziku, po oparzeniach.

Pobudzony zostaje proces namnażania i odkładania w stelażu fibrynowym grup komórkowych, niezbędnych do tworzenia nowej tkanki: fibroblastów, komórek naskórka i naczyń krwionośnych, co w konsekwencji uruchamia syntezę kolagenu i białek strukturalnych. Przyspieszony zostaje proces regeneracji i odbudowy tkanki skórnej.

Efekty terapii Plasma Complex

Terapia Plasma Complex to sposób na powstrzymanie procesów starzenia skóry – przywrócenie jej właściwego napięcia i gęstości czy wygładzenie zmarszczek. Lekarze zalecają ją także osobom regularnie poddającym się zabiegom laserowym lub z wykorzystaniem dermowypełniaczy. Są one dla naszej skóry niczym implanty, które co prawda zapewniają tymczasowy efekt, ale na dłuższą metę męczą ją i sprawiają, że traci blask oraz strukturę. Terapia z użyciem fibryny wypełnia zaś przestrzenie tkankowe w sposób organiczny, trwały i kompleksowy.

Jak znaleźć miejsce, które wykonuje oryginalny zabieg?

Na naszej stronie WWW znajdziesz pełną listę gabinetów, która wykonuje oryginalne zabiegi Plasma Complex firmy Keymed. Kliniki, które znajdziesz na liście, posiadają przeszkolonych przez nas specjalistów. W autoryzowanych klinikach Plasma Complex możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach!

Adresy klinik znajdziesz tutaj

Znajdź klinikę

Ogłoszenie


 

Oświadczenie

 

Prezentowana na stronie plasmacomplex.pl oferta skierowana jest wyłącznie do osób wykonywujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych naszą ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

 

Przechodząc dalej oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione wymagania

This will close in 20 seconds