Odmłodzenie skóry Plsma Complex Keymed

Jaki zabieg na odmłodzenie skóry szyji! Tylko naturalny, zgodny z Twoim DNA! Plasma Complex!

Zła kondycja szyi i dekoltu zdradza nasz wiek! Szyja i dekolt, stanowiące swego rodzaju „przedłużenie” twarzy, bardzo często są pomijane, co jest dużym błędem!

Dopiero, kiedy skóra wyraźnie straci swoją jakość, zaczynamy szukać rozwiązań, by poprawić jej kondycję. Jak dbać o szyję i dekolt? Dowiesz się tego z naszego artykułu!

Najpierw szyja, później twarz?

 Tak! Kondycjonowanie szyi to nie lada wyzwanie.

Skórę na szyi i dekolcie jest bardziej podatna na procesy starzenia, a proces jej odmładzania jest dużo bardziej wymagający. Chcąc cieszyć się pięknym dekoltem i szyją – należy myśleć o nim dużo szybciej niż o twarzy, która starzeje się dużo później.  Na szyi znajduje się najmniej włókien kolagenowych, które odpowiadają za sprężystość skóry i praktycznie też nie ma na niej gruczołów łojowych, przez co jej natłuszczenie jest bardzo małe.

 

Sięgnij po naturalny stymulator komórkowy

PLASMA COMPLEX autorska terapia Keymed jest terapią bezpieczną, autologiczną, w której wykorzystujemy synergię działania własnych komórek macierzystych oraz fibryny strukturalnej. Fibryna strukturalna, dzięki swoim właściwościom do tworzenia włóknika w procesie krzepnięcia, staje się przeszczepem tkankowym, idealnym w przypadku wiotkiej szyi i dekoltu. Podczas terapii uruchamiamy szereg procesów naprawczych, czego efektem jest odbudowa tkanek i przywrócenie im prawidłowych funkcji, dzięki czemu skóra szyi i dekoltu odzyskuje swoją jędrność.

 

Jakich efektów możemy spodziewać się po zabiegu?

 Terapia Plasma Complex to sposób na powstrzymanie procesów starzenia skóry – przywrócenie jej właściwego napięcia i gęstości czy wygładzenie zmarszczek.Terapia z użyciem fibryny wypełnia przestrzenie tkankowe w sposób organiczny, trwały i kompleksowy. Wyjątkowa formuła sprawia, że stymulowane są czynniki wzrostu komórek, które wspomagają odnowę biologiczną tkanek odmładzając przy tym skórę.

 

Dlaczego warto wybrać Plasma Complex™ firmy Keymed?

Plasma Complex cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoje naturalne efekty bez zastosowania sztucznych wypełniaczy. Oryginalna terapia firmy Keymed to gwarancja bezpieczeństwa i efektów potwierdzonych badaniami.

Efekt przebudowy tkanki skórnej potwierdzony wzrostem gęstości akustycznej obserwujemy już 1 miesiąc po drugim zabiegu, a więc w 3 miesiącu od rozpoczęcia terapii.

Terapia Plasma Complex jest własnością intelektualną firmy  Keymed. Opracowana i przebadana terapia, procedury zgodne z normami ISO to pewność produktu i bezpieczeństwo.

 

Jak znaleźć miejsce, które wykonuje oryginalny zabieg?

Na naszej stronie WWW znajdziesz pełną listę gabinetów, która wykonuje oryginalne zabiegi Plasma Complex  firmy Keymed. Kliniki, które znajdziesz na liście, posiadają przeszkolonych przez nas specjalistów. W autoryzowanych klinikach Plasma Complex możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach!

Adresy klinik znajdziesz tutaj [KLIK]

 

 

Ogłoszenie


 

Oświadczenie

 

Prezentowana na stronie plasmacomplex.pl oferta skierowana jest wyłącznie do osób wykonywujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych naszą ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

 

Przechodząc dalej oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione wymagania

This will close in 20 seconds