Plasma Complex – Wsparcie po zabiegach laserowych

Pogoda za oknem coraz częściej przypomina, że za rogiem już jesień! Zbliża się więc okres intensywnej regeneracji skóry po wakacjach, a do gry wracają zabiegi laserowe! Nie mają sobie równych, jednak wiążą się z długotrwałą rekonwalescencją.

Jak uzyskać jeszcze lepsze efekty terapii, skracając okres regeneracji skóry?

 

Postaw na regenerację!

PLASMA COMPLEX jest terapią bezpieczną, autologiczną, w której wykorzystujemy synergię działania własnych komórek macierzystych oraz fibryny strukturalnej. Fibryna strukturalna, dzięki swoim właściwościom do tworzenia włóknika w procesie krzepnięcia, staje się przeszczepem tkankowym. Uruchamiamy szereg procesów naprawczych, czego efektem jest odbudowa tkanek i przywrócenie im  prawidłowych funkcji. Plasma Complex przyśpiesza gojenie i powrót do codziennych obowiązków po zabiegach laserowych.

 

Połącz korzyści

Czynniki wzrostu zawarte w zabiegu Plasma Complex skutecznie pobudzają komórki skóry do regeneracji, wspierając efekty laseroterapii!

Komórki macierzyste dzięki swojej plastyczności, zdolności do samoodnawiania i różnicowania się w inne wyspecjalizowane komórki umożliwiły stworzenie medycyny regeneracyjnej. Po połączeniu procedur zabiegowych możemy spodziewać się wzrostu napięcia skóry, lepszej sprężystości, odczucia wypełnienia. Zabieg przywraca skórze lepszą gęstość, prawidłowe odżywienie i ukrwienie skóry. Wypełniają się ubytki tkankowe w skórze, spłycają się zmarszczki, blizny, np. po trądziku, po oparzeniach.

Pobudzony zostaje proces namnażania i odkładania w stelażu fibrynowym grup komórkowych, niezbędnych do tworzenia nowej tkanki: fibroblastów, komórek naskórka i naczyń krwionośnych, co w konsekwencji uruchamia syntezę kolagenu i białek strukturalnych. Przyśpieszony zostaje proces regeneracji i odbudowy tkanki skórnej.

 

Ile trwa zabieg?

Czas potrzebny na wykonanie zabiegu Plasma Complex, to ok. 45 minut . Efekt lepszego napięcia, wypełnienia i sprężystości skóry widoczny i odczuwalny jest już po pierwszym zabiegu Plasma Complex. Pełen efekt przebudowy i odbudowy tkanki skórnej osiągamy po kilku miesiącach.

Połącz skuteczność zabiegu Plasma Complex i terapii laserowych i ciesz się wspaniałymi efektami w krótkim czasie. Znajdź autoryzowaną klinikę, w której wykonasz bezpiecznie zabieg: plasmacomplex.pl/znajdz-klinike/

 

 

Ogłoszenie


 

Oświadczenie

 

Prezentowana na stronie plasmacomplex.pl oferta skierowana jest wyłącznie do osób wykonywujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych naszą ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

 

Przechodząc dalej oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione wymagania

This will close in 20 seconds