Plasma Complex wypełniacze

Ulga od sztucznych wypełniaczy! Plasma Complex!

Z zabiegów medycyny estetycznej korzysta coraz więcej świadomych pacjentów, precyzyjne określających swoje oczekiwania. Żyjąc w ,,chemicznym” świecie poszukują ekologicznych terapii, które są wolne od związków chemicznych oraz konserwantów, powszechnie wywołujących uczulenia, alergie oraz inne działania niepożądane. Zamień sztuczne wypełniacze i sięgnij po zabieg w 100% naturalny!

 

Piękno masz we krwi

Komórki macierzyste dzięki swojej plastyczności, zdolności do samoodnawiania i różnicowania się w inne wyspecjalizowane komórki umożliwiły stworzenie medycyny regeneracyjnej.

PLASMA COMPLEX jest terapią bezpieczną, autologiczną, w której wykorzystujemy synergię działania własnych komórek macierzystych oraz fibryny strukturalnej. Fibryna strukturalna, dzięki swoim właściwościom do tworzenia włóknika w procesie krzepnięcia, staje się przeszczepem tkankowym. Uruchamiamy szereg procesów naprawczych, czego efektem jest odbudowa tkanek i przywrócenie im  prawidłowych funkcji.

 

Dlaczego warto wybrać Plasma Complex™ ?

Plasma Complex cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoje naturalne efekty bez zastosowania sztucznych wypełniaczy. Oryginalna terapia to gwarancja bezpieczeństwa i efektów potwierdzonych badaniami.

Efekt przebudowy tkanki skórnej potwierdzony wzrostem gęstości akustycznej obserwujemy już 1 miesiąc po drugim zabiegu, a więc w 3 miesiącu od rozpoczęcia terapii.

 

Jakich efektów możemy spodziewać się po zabiegu?

Terapia Plasma Complex to sposób na powstrzymanie procesów starzenia skóry – przywrócenie jej właściwego napięcia i gęstości czy wygładzenie zmarszczek. Lekarze zalecają ją także osobom regularnie poddającym się zabiegom laserowym lub z wykorzystaniem dermowypełniaczy. Są one dla naszej skóry niczym implanty, które co prawda zapewniają tymczasowy efekt, ale na dłuższą metę męczą ją i sprawiają, że traci blask oraz strukturę. Terapia z użyciem fibryny wypełnia zaś przestrzenie tkankowe w sposób organiczny, trwały i kompleksowy.

 

Jak znaleźć miejsce, które wykonuje oryginalny zabieg?

Na naszej stronie WWW znajdziesz pełną listę gabinetów, która wykonuje oryginalne zabiegi Plasma Complex. Kliniki, które znajdziesz na liście, posiadają przeszkolonych przez nas specjalistów. W autoryzowanych klinikach Plasma Complex możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach!

Znajdź klinikę w woim mieście!

    

   Ogłoszenie


    

   Oświadczenie

    

   Prezentowana na stronie plasmacomplex.pl oferta skierowana jest wyłącznie do osób wykonywujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych naszą ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

    

   Przechodząc dalej oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione wymagania

   This will close in 20 seconds